Punkt przedszkolny


Chatka Puchatka
Chatka Puchatka

Gminny Punkt Przedszkolny "CHATKA PUCHATKA"

UWAGA RODZICE !!!

 

     Informujemy, że trwają CAŁOROCZNE zapisy dzieci 3 i 4 letnich do bezpłatnych 5-cio godzinnych, punktów przedszkolnych  w Nadróżu, Kobrzyńcu, Rogowie i Sosnowie gm. Rogowo powiat rypiński.
Zapisy można dokonywać w każdym miesiącu bieżącego roku szkolnego, bowiem integracja nowych dzieci w przedszkolu jest przygotowywana dla każdego dziecka indywidualnie. Nowe dzieci w naszych punktach ze względu na duże doświadczenie Pań nauczycielek i Pań do pomocy nauczyciela szybko integrują się z grupą przedszkolną.


Do punktu przedszkolnego można zapisać również dziecko, które ma ukończone 2,5 roku.


Punkty działają od godziny 8.00 do 13-tej. W przedszkolach realizujemy dobry sprawdzony program nauczania dzieci o nazwie „Dobry start przedszkolaka” jest to jeden z najlepszych programów na liście Ministerstwa Edukacji Narodowej.


W punktach pracują panie nauczycielki, które stwarzają miła i sympatyczną atmosferę dla dzieci. Dzieci uczestniczą w ciekawych zajęciach oraz biorą udział w różnych wydarzeniach z życia przedszkola (np. Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, zabawy karnawałowe, itp.) Do pomocy w punktach zatrudnione są również panie, które pomagają dzieciom między innymi w: posiłkach, toalecie, spacerach, itp.. Panie te razem z nauczycielką czuwają też nad całym bezpiecznym pobytem dzieci w przedszkolu.


Zapisy dzieci proszę dokonywać u Pań nauczycielek w ww. punktach przedszkolnych
lub proszę dzwonić do Fundacji pod nr telefonu 697-383-588

 

Z poważaniem,
Wiesław Żyłkowski
Prezes Fundacji EDPP

y>