Osiągnięcia


 


Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/18

 

 8.10 .2017r - Małgorzata Zaborowska - nagroda w konkursie plastycznym "Mój ulubiony bohater filmowy" org. przez Rypiski Dom Kultury

 

25.10.2017 - Amelia Lotarska - III miejsce w XVI Edycji Konkursku Recytatorskiego Twórczości Dobrzyńskiej im. Jerzego Pietrkiewicza

 

23.11.2017 - Matylda Kwiatkowska - I miejsce w konkursie literackim "Krew Darem Życia"

                       Damian Skowroński - II miejsce w konkursie literackim "Krew Darem Życia"

                       Wiktor Paliński- II miejsce w konkursie literackim "Krew Darem Życia"

28.11.2017 - Szymon Daszkowski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " W harmonii z przyrodą"

 

5.12.2017 - Szymon Daszkowski - II miejsce w IX Gminnym Konkursie Piosenki Świątecznej w kat. klas starszych IV-VII

                    Dominika Cendrowska - II miejsce w IX Gminnym Konkursie Piosenki Świątecznej w kat. klas młodszych II-III

                    Zofia Trędowicz - II miejsce w IX Gminnym Konkursie Piosenki Świątecznej w kat. klas młodszych 0-I

 

4.12.2017 -  I miejsce na Mistrzostwach Gminy w Mini Piłce Siatkowej w kat. dziewcząt

                     II miejsce na Mistrzostwach Gminy w Mini Piłce Siatkowej w kat. chłopców

 

12.12.2017 - I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Mini -Siatkówkę Dziewcząt w Igrzyskach Dzieci

                      II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Mini - Siatkówkę Chlopców w Igrzyskach Dzieci

 

18.12.2017 - Maja Lotarska - I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa" w kategorii Szopki konstrukcyjne w grupie wiekowej I 

 

                       

 

 

 


Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/17

1. Gminny Konkurs Piosenki "Na jesienną nutę" - 25.10.2016 

 

  • Maja Lotarska - I miejsce (kat. kl. 0-I)
  • Dominika Cendrowska - II miejsce (kat. kl. II-III)
  • Szymon Daszkowski - III miejsce (kat. kl. II-III)
  • Amelia Lotarska - wyróżnienie (kat. kl. II-III)

 

2.Gminny Konkurs Plastyczny "Jesień pędzlem malowana" - 25.10.2016

  • Roksana Skrobuszewska - II miejsce (kat. kl. 0-I)
  • Nikola Stasiak - wyróżnienie (kat. kl. 0-I)
  • Dominika Cendrowska - II miejsce (kat. kl. II-III)
  • Amelia Lotarska - wyróżnienie (kat. kl. II-III)
Na jesienną nutę 25.10.2016

 


Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/16


1.
Gminny Konkurs Piosenki Świątecznej

  • Szymon Daszkowski kl.II - III miejsce
  • Amelia Lotarska kl.I - II miejsce

2. Gminny Konkurs „Jesień Pędzlem Malowana”

  •  Julia Stankiewicz kl. I – I miejsce
  •  Kinga Michalska kl.I – II miejsce
  •  Nadia Lemańska kl.I – wyróżnienie
  •  Amelia Lotarska kl.II - wyróżnienie

3. Gminny Konkurs Piosenki „Na jesienną nutę”

  • Szymon Daszkowski kl.II – I miejsce
  • Oliwia Wernerowska kl.III – II miejsce
  • Amelia Lotarska kl.II – wyróżnienie

4. Mistrzostwa Powiatu w Mini-SiatkówceChłopców – I miejsce i V miejsce w ćwierćfinałach wojewódzkich


5. Biblioteka wczoraj-dziś-jutro

  • Miłosz Cielicki kl. VI – I miejsce

6. Konkurs literacko-plastyczny „Dbam o zdrowie” org. przez PCK Rypin

  • Małgorzata Skowrońska kl.VI – wyróżnienie
  • Oliwia Skrobuszewska kl. V – II miejsce

 

7. „Najpiękniejsza Bombka Bożonarodzeniowa” org. przez MPBP w Rypinie

  •  Oddział przedszkolny – II miejsce

 

8. Konkurs Recytatorski Poezji Dobrzyńskiej im. Jerzego Pietrkiewicza

  •  Małgorzata Skowrońska kl. VI – I miejsce

 

9. Indywidualne Biegi Przełajowe

  • Szymon Bejgrowicz – II miejsce

 

10. Gminny Konkurs Ortograficzny Klas III

  •  Oliwia Wernerowska – I miejsce
  • Wiktor Brzuska - II miejsce
  • Julia Bilicka – III miejsce

 

11. X Konkurs Poezji ks. Jana Twardowskiego

  • Małgorzta Skowrońska – II miejsce (kat. IV-VI)
  •  Wiktor Paliński – III miejsce (kat. I-III)

 

12. Wiersz kredką malowany

  •  Miłosz Cielicki – III miejce
  • Zuzanna Świeżawska – wyróżnienie
  • Julia Stankiewicz – wyróżnienie
  • Matylda Kwiatkowska – wyróżnienie
  • Małgorzta Zaborowska – wyróżnienie

 

13. Strażacki trud

  •  Anna Pusa – wyróżnienie powiat
  • Alicja Piotrkowska – wyróżnienie powiat
  • Natalia Balicka – wyróżnienie powiat
  •  Julia Bilicka – wyróżnienie powiat
  • Małgorzata Skowrońska – wyróżnienie powiat
  •  Roksana Skrobuszewska – wyróżnienie powiat
  •  Maja Lotarska – III miejsce województwo
  •  Małgorzata Zaborowska – II miejsce województwo, wyróżnienie na międzynarodowej wystawie w Brieście na Białorusi

 

14. Trójbój LA – chłopcu I miejsce Gmina, dziewczyny – II miejsce Gmina

 

15. Czwórbój LA – chłopcu I miejsce Gmina, dziewczyny – II miejsce Gmina


16. Mistrzostwa Powiatu w LA

  • Maciej Krajnik – II miejsce w rzucie piłeczką palantową
  • Adam Kowalski – III miejsce w rzucie piłeczką palantową

 


Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/15

Konkursy 2014/15

 

Gminny Konkurs Piosenki Świątecznej - 11.12.2014

  

  • Szymon Daszkowski kl.I - II miejsce
  • Amelia Lotarska kl.I - III miejsce
  • Zuzanna Świeżawska kl.V - wyróżnienie

 

"Uzależnienie a przyszłość narodu" - konkurs literacki org.  przez PCK Rypin

 

  • Małgorzata Skowrońska kl.V - wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Recytatorski - 21.11.2014

 

  • Magdalena Moczkowska kl.O - III miejsce
  • Wiktor Paliński kl.I - wyróżnienie
  • Oliwia Wernerowska kl.II - III miejsce
  • Karolina Moczkowska kl. VI - I miejsce
  • Małgorzata Skowrońska kl. V - II miejsce

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Jesień pędzlem malowana" - 28.10.2014

 

  • Oliwia Wernerowska kl.II - I miejsce
  • Artur Leśniewski kl.III - III miejsce
  • Wiktoria Dziórlikowska kl.III - wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Piosenki "Na jesienną nutę" - 28.10.2014

 

  • Szymon Daszkowski kl.I - II miejsce
  • Julia Stankiewicz kl.O - wyróżnienie
  • Oliwia Wernerowska kl.II - wyróżnienie
  • Wiktoria Dziórlikowska kl.III - I miejsce

 

Konkurs Recytatorski Poezji Dobrzyńskiej im.Jerzego Pietrkiewicza - 23.10.2014

 

  • Karolina Moczkowska kl.VI - III miejsce
  • Oliwia Wernerowska kl.II - wyróżnienie

  

 

Zawody sportowe 2014/15

 

 

  • Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców - I miejsce                                                                                                      (12.09.2014)

 

  • Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców - II miejsce

 

  • Mistrzostwa Powiatu w Mini-Siatkówce Chłopców Szkół Podstawowych - I miejsce

 

  • Ćwierćfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce chłopców - IV miejsce

 

 Relacja i zdjęcia z zawodów, które odbyły się 29 stycznia 2015r. w Ciechocinku na stronach:

 

http://www.osir.ciechocinek.pl/cwiercfinal-wojewodzkich-igrzysk-mlodziezy-szkolnej-w-minisiatkowce-chlopcow,2461,l1.html

 

 fotogaleria: http://www.osir.ciechocinek.pl/cwiercfinal-wojewodzkich-igrzysk-mlodziezy-szkolnej-w-minisiatkowce-chlopcow,2465,l1.html

 

www.mlodziezowasiatkowka.pl/wydarzenia-turnieje/w-ciechocinku-dbaja-o-zdrowie-nie-tylko-doroslych_53,4110.html#

  • 12.05.2015 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Rogowo w 3 - boju i 4 - boju LA dziewcząt i chłopców oraz eliminacje do Mistrzostw Powiatu w LA. W czasie zawodów towarzyszyły nam wielkie emocje. Po kilku godzinnych zmaganiach zostały ogłoszone wyniki.

Nasze dziewczęta zajęły II m-ce w 3 - boju zdobywając 162 pkt. oraz w 4 - boju II m-ce zdobywając 386 pkt. Natomiast chłopcy zajęli I m - ce w 3 - boju zdobywając 290 pkt. oraz I m-ce w 4 - boju 790 pkt. Chłopcy będą nas reprezentować na mistrzostwach powiatu w Rypinie.
Na Mistrzostwach Powiatu w LA do reprezentacji gminy zakwalifikowali się:

1. Topolewska Daria - 300m.
2. Moczkowska Karolina - 600 m.
3. Plaskiewicz Anna - rzut piłeczką palantową,
4. Siatkowski Krystian - 60m.
5. Leżyński Bartosz - 1000m.
6. Krajnik Szymon - rzut piłeczką palantową,
7. Michalski Hubert - skok w dal,
8. Sitkowski Łukasz - skok wzwyż.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy sukcesów i prosimy o jeszcze więcej na mistrzostwach powiatu.

Zawody LA - Rogowo 12.05.2015
Gminny Konkurs Recytatorski
Gminny Konkurs Piosenki oraz Gminny Konkurs Plastyczny
Gminny Konkurs Piosenki Świątecznej - Nadróż 11.12.2014
Gminny Konkurs Piosenki "Na jesienną nutę" - Rogowo 28.10.2014
Powiatowe Biegi Przełajowe - Rypin 6.10.2014

Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/14

 


 

Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Unii Eurpejskiej

Nadróż - 10 maja 2014r

     III miejsce drużyna w składzie:

  • Anna Łaszkiewicz
  • Wiktoria Zaborowska
  • Julia Zaborowska

Uczniowie SP w Sosnowie brali udział w konkursie plastycznym "Strażacki trud" organizowanym przez KPPSP w Rypinie.

 

Uczniowie wyróżnieni w konkursie na szczeblu powiatu (prace zakwalifikowały się dalej):

 

  • Szymon Daszkowski - klasa 0
  • Wiktor Dębski - klasa 0
  • Mateusz Daszkowski - klasa V
  • Anna Łaszkiewicz - klasa VI
  • Kinga Pesta - klasa VI

 

  • Anna Łaszkiewicz - I miejsce w XII edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Dobrzyńskiej im. Jerzego Pietrkiewicza

 

  • I miejsce w eliminacjach gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców 2002/2003

 

  • I miejsce w eliminacjach gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców 2000/2001

 

  • III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Miasta Rypina w kategorii Szkół Podstawowych dziewcząt

 

  • III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Miasta Rypina w kategorii Szkół Podstawowych chłopców

 

Powiatowe Biegi Przełajowe

 

 

 

 

 

I miejsce w MINI PIŁCE SITKOWEJ chłopców w GMINIE - 14.01.2014

III miejsce w POWIECIE - 17.01.2014

 

 


 

 

  

 

 

II miejsce w MINI PIŁCE SIATKOWEJ  dziewcząt w GMINIE - 14.01.2014

II miejsce w POWIECIE - 17.01.2014